فایرفلای
تحویل درحداکثر سه روز کاری
سرعت و کیفیت ارائه خدمات را با ما احساس کنید !
فروشگاه اینترنتی فایرفلای با ارسال و تحویل سریع کالاهای خریداری شده، لذت و آسودگی خاطر از خرید را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده است.
در حال حاضر پردازش سفارشات و ارائه خدمات تنها در روز های کاری امکان پذیر است و در روز های جمعه و تعطیلات رسمی، سفارشات شما ثبت خواهد شد و در روزهای غیر تعطیل، اقدامات لازم برای پردازش و ارسال سفارش شما مشتریان عزیز، صورت خواهد گرفت.
تضمین خرید با بهترین قیمت
بهره وری بالا، امکان ارائه بهترین قیمت
ما در فروشگاه اینترنتی فایرفلای سعی کرده ایم حاشیه سود خود را تا حد ممکن کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم؛ و این یعنی بازی برد-برد برای ما و مشتریان ما.
ما در فایرفلای با ایجاد بالاترین راندمان کاری و حذف ناکارآمدی ها، منافع همزمان خود و مشتریان خود را به بهترین نحو تامین می نمائیم.
ضمانت اصالت کالا
امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را می زند .
احساس امنیت از اینکه کالا های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می کند و کاملا اصل بوده و کلیه گارانتی های مورد نیاز را دارا می باشد .
کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ما از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر بر خوردار بوده و این مهم را تضمین می نماییم که تمامی کالاهای ما از مراکز اصلی ، رسمی و قانونی کالا تهیه می شود . مشتریان عزیز مطمئن باشند در اینجا هیچ گونه کالای تقلبی ، کارکرده و یا فاقد گارانتی معتبر وجود ندارد.